Wyniki głosowania jawnego w sprawie:
wyboru kandydatów na Członków Komisji Budżetu i Mienia Komunalnego.
ROBERT JANISZEWSKI
:
14
JERZY NAZIĘBŁO
:
12
EWA SPRINGER-KAKIET
:
12
BEATA SZNAJDER
:
13
MICHAŁ STANIAK
:
12
BŁAŻEJ ZAWADZKI
:
12
ANDRZEJ WILK
:
12
STANISŁAW KANISZEWSKI
:
17
ANDRZEJ KOBIAŁ
:
9
DARIUSZ MITROWSKI
:
16
BRAK GŁOSU
:
0
NIEOBECNI
:
0
Lista imienna
ROBERT JANISZEWSKI
(14)
Banasiak Zdzisław
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Kaniszewski Stanisław
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
JERZY NAZIĘBŁO
(12)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
EWA SPRINGER-KAKIET
(12)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
BEATA SZNAJDER
(13)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Kaniszewski Stanisław
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
MICHAŁ STANIAK
(12)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
BŁAŻEJ ZAWADZKI
(12)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
ANDRZEJ WILK
(12)
Czubak Jacek
Janiszewski Robert
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
STANISŁAW KANISZEWSKI
(17)
Czubak Jacek
Dziwisz Krzysztof
Janiszewski Robert
Kaniszewski Stanisław
Kobiał Andrzej
Mitrowski Dariusz
Moskal Bożena
Naziębło Jerzy
Rdest Krzysztof
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Staniak Michał
Stusiński Klaudiusz
Sznajder Beata
Szustakiewicz Wojciech
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
ANDRZEJ KOBIAŁ
(9)
Dziwisz Krzysztof
Kaniszewski Stanisław
Kobiał Andrzej
Mitrowski Dariusz
Moskal Bożena
Rdest Krzysztof
Springer-Kakiet Ewa
Stusiński Klaudiusz
Szustakiewicz Wojciech
DARIUSZ MITROWSKI
(16)
Czubak Jacek
Dziwisz Krzysztof
Janiszewski Robert
Kaniszewski Stanisław
Kobiał Andrzej
Mitrowski Dariusz
Moskal Bożena
Naziębło Jerzy
Rokicki Zbigniew
Rusinowska Beata
Springer-Kakiet Ewa
Staniak Michał
Stusiński Klaudiusz
Sznajder Beata
Wilk Andrzej
Zawadzki Błażej
BRAK GŁOSU
(0)
NIEOBECNI
(0)
System zarzšdzania pracami Rady Gminy / Miasta i Powiatu eSesja.pl